Наші послуги

Виробництво та монтаж меблів і торгового обладнання

Меблі для магазину, ресторану і офісу або будь-якого іншого виду бізнесу повинна відповідати ряду завдань в залежності від специфіки діяльності компанії. Оптимальним рішенням для облаштування комерційного приміщення необхідними предметами інтер’єру є звернення в спеціалізовану компанію, яка зможе задовольнити всі ваші потреби в даному аспекті.

Особливості меблів для магазинів

Виробництво і монтаж меблів для магазинів неймовірно важливий процес, адже саме з даними предметами інтер’єру щодня будуть взаємодіяти ваші клієнти. Саме тому цьому питанню слід приділити особливу увагу, адже незручні або неякісні меблі можуть стати саме тим фактором, який відверне покупця від вашого магазину, незважаючи на досить привабливі ціни.

У більшості випадків торгові зали магазинів обладнані спеціальним стелажами, за допомогою яких клієнт самостійно підбирає необхідні для нього товари. Таким чином підприємство отримує можливість значно знизити навантаження на персонал і тим самим зменшити його кількість.

Також величезну роль грає індивідуальний дизайн меблів, який збільшує впізнанність і привабливість компанії для клієнта.

Особливості меблів для ресторанів і кафе

Виробництво і монтаж меблів для ресторанів, кафе або інших установ громадського харчування також має низку особливостей, яких слід дотримуватися для успішної діяльності підприємства.

Щоб залучити клієнтів до свого закладу, особливу увагу слід приділити не тільки плануванню, а й якості меблів, що повинні відповідати таким характеристикам:

 • комфортність;
 • зносостійкість;
 • бути приємною на дотик;
 • мати гарний зовнішній вигляд;
 • мати сучасний дизайн та практичні форм-фактори.

Також багатьом закладом громадського харчування необхідно виготовлення і монтаж торгового обладнання, адже нерідкі ті випадки, коли клієнт не бажає сидіти в залі, а хоче отримати замовлення та продовжити свої справи.

Особливості меблів для офісів та готелів

Облаштування офісу має носити максимально практичний характер. Для того, щоб кожен співробітник міг максимально ефективно виконувати свої функції, предмети інтер’єру навколо нього повинні бути міцними і зручними, щоб жоден елемент оформлення не міг відволікати від роботи.

Саме тому виробництво меблів для офісів, готелів або інших підприємств носить спеціалізований характер. Безліч компаній розраховує на виготовлення меблів по індивідуальне замовлення. Таким способом вони отримують можливість максимально задовольнити потреби персоналу якісними предметами інтер’єру, функціональність яких буде прямо залежати від специфіки роботи підприємства.

Переваги співпраці з компанією Commercial Construction

Вже багато років компанія Commercial Construction пропонує послуги виготовлення торгового обладнання для магазину, ресторану, меблів для офісу або готелю і т.д. За цей час наші співробітники набули величезний досвід, який допомагає створювати комфортний простір для бізнесу наших клієнтів.

Якщо вам необхідне проведення ремонтно-будівельних робіт на вашому підприємстві з облаштування торгового обладнання під замовлення, то з нашою допомогою ви зможете повністю забути про проблеми, пов’язані з даним процесом. На власні плечі ми беремо відповідальність, пов’язану з такими процесами:

 • ремонтно-будівельні роботи;
 • управління проєктом створення і встановлення меблів;
 • електромонтажні роботи;
 • монтаж стельових систем (виготовлення і монтаж декоративних панелей на стіни і стелю);
 • сантехнічні роботи;
 • облаштування інженерних мереж.

Виготовлення меблів на замовлення (під замовлення) з нашою допомогою дозволить вам привести торговий зал магазину, робочі офісні приміщення, вестибюль і ресепшн готелю або головний зал ресторану в ідеальний стан. Ці приміщення незмінно будуть залучати клієнтів красивим зовнішнім виглядом і практичністю.

Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на повне задоволення потреб вашої компанії в дійсно якісних і функціональних меблях, які зможуть слугувати вам протягом багатьох років. Для облаштування ваших торгових площ, магазінів та шоу-румів ми використовуємо тільки якісні меблі Хорека (Horeca), які вже встигли отримати величезну кількість задоволених клієнтів в Україні та Європі.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію