Наші послуги

Виготовлення та монтаж конструкцій для реклами

Виготовлення та монтаж конструкцій для реклами є одним із двигунів маркетингового ринку. Адже незважаючи на те, що частка інтернет-реклами істотно збільшилася, ринок зовнішньої реклами не тільки не зменшився, але й продемонстрував зростання. Все тому, що зараз у багатьох сферах людської діяльності присутній високий рівень конкуренції, який змушує підприємців діяти більш агресивно. Саме тому виготовлення та монтаж рекламних бордів все ще користується величезною популярністю серед спеціалізованих компаній, які пропонують місця для розміщення зовнішньої реклами.

Різновиди конструкцій для зовнішньої реклами

Прогулюючись по місту, ваш погляд обов’язково зачепиться за вивіску певного магазину або ресторану, або бігборд з рекламою тієї продукції або послуги, яка вам цікава саме в даний момент. Саме на такий підхід клієнтів і розраховують ті компанії, які пропонують для клієнтів виробництво і монтаж рекламних конструкцій, рекламних щитів або інших видів розміщення зовнішньої реклами.

В основному зовнішня реклама розміщується на конструкціях таких видів:

  • білборди – великі конструкції, які встановлюються уздовж автомобільних доріг;
  • сіті-формати – менш габаритні конструкції, найчастіше їх можна побачити як уздовж доріг, так і біля пішохідних доріжок;
  • лайт-бокси – рекламна вивіска розміром в 1,2х1,8 м і внутрішнім підсвічуванням;
  • роллерні дисплеї – більш ефективний варіант сіті-формату, який пропонує можливість перегортати оголошення;
  • динамічні конструкції – рідкісний вид конструкції для зовнішньої реклами, який приваблює клієнтів завдяки рухомості конструкції.

Як бачите, виготовлення і монтаж рекламних вивісок відрізняється більшою складністю, ніж можна було б очікувати з першого погляду. Сам процес виготовлення ділиться на безліч етапів, кожен з яких відіграє досить важливу роль для того, щоб рекламна конструкція була встановлена ​​в певному місці. До даних етапах можна віднести:

  1. Розробку проекту;
  2. Збір всієї необхідної документації;
  3. Отримання дозволу на установку та експертиза;
  4. Виготовлення та монтаж зовнішньої реклами;
  5. Демонтаж зовнішньої реклами.

Особливості виготовлення конструкцій для зовнішньої реклами

При проектуванні офісних приміщень, житлових багатоквартирних будинків, торгово-розважальних центрів та інших об’єктів, особливе значення має виготовлення і монтаж сонцезахисних конструкцій. Це стосується будівель з великою кількістю поверхів, які в сонячну погоду особливо страждають від сонячного впливу.

Також дана послуга може знадобиться величезній кількості магазинів і виробничих підприємств, продукція яких втрачає свої якості при впливі на нього прямих сонячних променів. Саме тому слід звернути особливу увагу на виробництво і монтаж конструкцій від сонця, які можуть не тільки збільшити комфорт від користування офісу або житла, а й уберегти товар від негативного впливу.

Особливості співпраці з Commercial Constructions

Компанія Commercial Constructions пропонує власні послуги з виробництва конструкцій для зовнішньої реклами або сонцезахисних конструкцій. У тому числі ми пропонуємо виготовлення LED-екранів, вивісок, рядків, що біжать тощо. Вже багато років наші клієнти можуть розраховувати на дійсно якісні послуги з виробництва вищевказаних конструкцій, які дозволяють отримати гарантоване місце для розміщення реклами будь-якого роду і на тривалий термін.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію