Наші послуги

Виготовлення скляних та алюмінієвих конструкцій, вітрин магазинів

Скляні та алюмінієві конструкції широко використовуються як для організації інтер’єру, так і екстер’єру. Особливою популярністю вони користуються серед тих компаній, які приділяють велику увагу зонуванню і створенню гарної атмосфери в залі для обслуговування клієнтів – це ресторани, готелі, офіси, магазини, ТРЦ та інші подібні компанії.

Виготовлення та монтаж конструкцій зі скла – це досить складний процес, який передбачає використання певних технологій. Скло є крихким матеріалом, тому якість цього елементу декору екстер’єру або інтер’єру має бути бездоганною. В іншому випадку вам незабаром знадобиться заміна даної конструкції.

Види скляних конструкцій

Скляні конструкції відіграють важливу роль в організації освітлення. Останній фактор однаково важливий як для роботи співробітників в офісі, так і для самопочуття відвідувачів в ресторані або магазині. Саме тому скляні конструкції під замовлення повинні виготовлятися справжніми професіоналами, які допоможуть надати їй правильні характеристики. Таким чином фінальний результат зможе повністю задовольнити ваші потреби.

До найбільш поширених світлопрозорих конструкцій зі скла можна віднести:

 • двері;
 • перегородки;
 • фасади;
 • вітражі;
 • вікна;
 • прозорі покрівлі;
 • куполи тощо.

При цьому зі скла можуть виготовлятися конструкції, які знаходяться безпосередньо усередині приміщення:

 • сходи;
 • перила;
 • огорожі;
 • полиці;
 • стелі або підлога та багато іншого.

Виробництво і монтаж скляних конструкцій і сонцезахисних систем має ретельно плануватися справжніми професіоналами своєї справи, щоб подібні елементи оформлення якісно доповнювали інтер’єр і екстер’єр будівлі.

Види конструкцій з алюмінію

Офісні приміщення нерідко роблять з великими панорамними вікнами, які пропускають велику кількість світла. Це допомагає створити комфортну атмосферу для роботи, однак в особливо сонячні дні надлишок світла може привести до зворотнього результату. Щоб цього не сталося використовуються спеціальні захисні алюмінієві ламелі.

Саме тому виготовлення і монтаж конструкцій з алюмінію також відіграє значну роль в оформленні правильного інтер’єру і екстер’єру. Однак вони використовуються не тільки в якості сонцезахисних систем.

Алюмінієві профілі ще більш поширені ніж ламелі. Їх широко використовують для монтажу скляних конструкцій, тому скління фасадів будівель ніяк не обійдеться без звичайного алюмінієвого профілю, який відмінно поєднується з суворим і сучасним зовнішнім виглядом будівлі. Саме тому виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій безпосередньо пов’язані зі скляними конструкціями.

Переваги роботи з Commercial Construction

Компанія Commercial Construction вже багато років займається розробкою і виробництвом скляних і алюмінієвих конструкцій, які використовуються як в  офісах, ресторанах, кафе, магазинах, так і в приватних будинках і квартирах.

Якщо вам необхідно зведення складної скляної або алюмінієвої конструкції (зимового саду, атріуму, вітрини тощо), фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам спланувати проєкт і перетворити його в життя. Ми виробляємо виключно високоякісні скляні та алюмінієві конструкції, які відрізняються тривалим терміном експлуатації і винятковими технічними параметрами.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію