Наші послуги

Створення дизайну інтер’єру та архітектура

Всі власники ресторанів знають, що для того, щоб зібрати достатню кількість клієнтів, отримати прибуток і одночасно зробити приємність своїм гостям, вкрай важливо створити максимально комфортну атмосферу в закладі. Звичайно хороша кухня і прекрасне обслуговування є визначальними для ведення улюбленої справи, але приємний дизайн інтер’єру ресторану, кафе або офісу не менш важливий і часто є вирішальним.

Тільки справжнім професіоналам під силу створити проєкт, який дозволить правильно і оригінально організувати простір. Ми пропонуємо оптимальний обсяг послуг в оформленні приміщень наших клієнтів. Роботу виконують відповідальні, висококваліфіковані та досвідчені фахівці.

З чого починається створення ресторану

У ресторані зазвичай не тільки смачно їдять, там спілкуються, проводять ділові зустрічі, призначають побачення, святкують особливі дати та проводять інші урочисті заходи. Тому тут важливо створити вишуканий і одночасно ергономічний дизайн. Проєкт інтер’єру ресторану починається з:

 • ознайомлення з побажаннями замовника та специфікою закладу;
 • попереднього вивчення плану приміщення, уточнення комунікаційних виходів, точок підключення техніки до інженерних систем, інших нормативних вимог;
 • безпосереднього знайомства з об’єктом, замірів та дослідження;
 • розробки плану кухні з урахуванням всіх необхідних норм для роботи кухонного обладнання;

Дизайн-проєкт ресторану включає планування танцювального майданчика або тераси, а також посадкових місць. Важливо домогтися рівноваги між приємною атмосферою і максимальною зручністю. Іншими словами, необхідно помістити достатню кількість клієнтів, щоб отримати прибуток, і одночасно дати гостям відчуття комфорту.

Підбираються меблі та аксесуари, всі деталі інтер’єру візуалізуються на 3D-схемі, що дозволяє легко проаналізувати майбутню обстановку. У нас також можна замовити дизайн-проєкт кафе, багаторічний досвід роботи допоможе реалізувати ідею будь-якої складності.

Особливості проєктування дизайну кафе

На відміну від ресторанів тут орієнтуються на більш оперативне обслуговування клієнтів. Зазвичай за розміром такі заклади невеликі, тому, щоб стати популярними, необхідно оригінальне оформлення та раціональне використання простору.

Команда наших професіоналів, з огляду на сучасні ідеї та особисті побажання, створить дизайн проект кафе. Ціна за роботу не вийде за рамки вашого бюджету і буде виконана в заздалегідь обумовлені терміни.

Сьогодні в тренді:

 • нестандартні форми, диспропорція та асиметрія.
 • м’яке освітлення, розсіяне, романтичне підсвічування на столиках;
 • оформлення в стилі леттерінг, коли наносять унікальні написи на стінах (зазвичай, це назва або логотип самого кафе);
 • обладнання та кухню розміщувати так, щоб було видно відвідувачам;
 • екологічність та самобутність, використання натуральних матеріалів.

Дизайн проект кафе – це креативний і творчий підхід, що дозволяє створити яскраві акценти, правильне освітлення, ексклюзивний стиль. Грамотно продумана обстановка в сукупності зі смачною їжею і ввічливим обслуговуванням, буде залучати клієнтів, стимулювати відвідувати заклад знову і рекомендувати своїм друзям. Адже, щоб кафе було рентабельним, важливо мати постійних відвідувачів.

Офіс – це не просто місце, куди ви ходите на роботу

Дизайн офісного інтер’єру – це більше ніж просто меблі та обладнання для виконання різних завдань. Він повинен мотивувати і надихати, підтримувати інновації, обговорення і співпрацю. Стати місцем, де працівники відчувають себе комфортно, щоб бути творчими і генерувати нові ідеї.

Зрозуміло, що більшість офісів не можуть дозволити собі багато зайвих деталей, але існують різні способи оформити приміщення, щоб воно було приємне для очей і ефективне для робочого процесу.

Дизайн проекту офісу включає декоративні та функціональні елементи, які допоможуть:

 • створити сприятливу обстановку для підвищення продуктивності роботи або комфортного відпочинку співробітників;
 • залишити приємне враження у клієнтів або бізнес-партнерів;
 • збільшити кількість відвідувачів і підвищити рівень прибутку від продажів або наданих послуг;
 • створити привабливий імідж і зробити офіс візитівкою компанії.

 

Щоб створити сучасний і стильний дизайн знадобиться допомога професіоналів. Commercial Construction спеціалізується на створенні інноваційних просторів, які є не тільки привабливими, але і практичними, в яких приємно працювати або відпочивати. Завдяки комплексному підходу до створення дизайну, приміщення в результаті буде відображати специфіку і особливості вашого бізнесу.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію