Наші послуги

Розробка робочої документації (РД)

Розробка робочої документації важлива для визначення бюджету, використовується для прийняття багатьох рішень і впливає на успішну реалізацію об’єкту. Наш архітектор, разом з інженерами та іншими фахівцями підготує детальну документацію, перш ніж почнеться реконструкція або будівництво вашої будівлі. Для цього, у команди наших професіоналів, є багаторічний досвід і необхідні знання.

Робоча документація – що це?

Розробка РД потрібна для всіх житлових будинків, комерційних будівель, виробничих будівель, офісних комплексів і для будь-якого іншого будівництва. Набори креслень і документів детально інформують робочих, підрядників, виконробів, постачальників будматеріалів про дизайнерських наміри. Це докладні схеми і перелік будівельних матеріалів, які вплинуть на остаточний дизайн інтер’єру та вартість проєкту в цілому.

Розробка будівельної документації – це перш за все:

  • докладні плани будівлі – кімнат, залів, терас, коридорів, поверхів і інших приміщень;
  • вичерпний опис кожного будівельного елементу, детальне креслення на кожен окремий вузол, незалежно від кількості та мінімальної відмінності;
  • ґрунтовні інструкції, в яких до дрібниць розписаний кожен етап робіт – від монтажу інженерних мереж до обробки;
  • докладний кошторис на будівельну техніку, матеріали, логістику і на інші необхідні витрати.

В процесі роботи, сума витрат на будівництво може змінюватися через зміну термінів будівництва і коливання цін на послуги, обладнання і матеріали.

Для чого потрібна робоча документація?

Для того, щоб уникнути помилок і різних неприємних ситуацій при будівництві або реконструкції ваших приміщень потрібна розробка робочої документації. Київ – місто, де багато хто пропонує послуги проєктування, але не у всіх є бездоганна репутація. Важливо звернутися до професійних фахівців, адже якщо не буде повного комплексу всіх документів і креслень, не будуть враховані всі нюанси і дизайнерські рішення під час будівництва:

  • можна отримати неправильно змонтовані інженерні системи, від яких залежить життєздатність і правильне функціонування будівлі;
  • дозвільна документація від відповідних державних органів і здача об’єкта в експлуатацію стане проблемою;
  • вартість проєкту зросте після додаткових матеріальних витрат на виправлення неточностей, виникнуть непередбачені витрати на додаткові матеріали, трудові ресурси та техніку.

Якісна робоча документація дизайн інтер’єру гарантує замовнику саме те, що було заплановано. Таку може зробити досвідчена команда наших фахівців, що працює злагоджено. Після докладного дослідження і аналізу ми надамо вичерпний пакет креслень та інструкцій з докладним описом будівельного процесу.

Переваги співпраці з Commercial Constructions

Любимо свою роботу, володіємо досвідом і знаннями, відповідально ставимося до побажань замовника.

Аби всі роботи пройшли успішно, під час будівництва:

  • Всі креслення на етапі розробки обстежуємо на предмет нестиковки і розбіжностей. У разі, якщо трапляються будь-які протиріччя, негайно консультуємося з клієнтом для уточнення і виправлення.
  • Проектна і робоча документація ретельно перевіряється нашими фахівцями на відповідність спеціальним будівельним нормативам і стандартам, включаючи електрику, сантехніку, тепло- і газопостачання, пожежну безпеку та інші комунікації. Наш багаторічний досвід роботи і фундаментальні знання допомагають добре розбиратися в монтажі дахів і стін, проєктувати інженерні мережі.
  • Робоча документація дизайн проєкту піддається всебічній неодноразовій якісній перевірці перед тим, як остаточні плани, креслення та інші документи будуть надані замовнику.

Заплануйте зустріч з нами, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти втілити проєкт вашої мрії в реальність. Commercial Constructions здійснює розробку будівельної документації, проєктування інженерних мереж і ремонтно-будівельні роботи на об’єктах будь-якої складності.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію