Наші послуги

Ремонт та реконструкція закладів Retail, Horeca

Сучасний бізнес, який працює на залучення клієнтів в будівлю компанії (магазини, ресторани, готелі, SPA-комплекси, спортивні комплекси, фуд-корти, розважальні, ігрові дитячі зони), повинні вміти адаптуватися до змін на ринку. Саме тому реконструкція і ремонт магазину або будь-якого іншого об’єкту комерційної нерухомості допоможе залучити для неї нових клієнтів.

Особливості ремонту та реконструкції магазину

Реконструкція магазину може значно змінити на краще торгову точку і залучити нових клієнтів в, здавалося б, затухаючий бізнес. Сучасні магазини повинні не тільки пропонувати чесні ціни та якісний товар. Клієнту має бути комфортно здійснювати покупку. Саме тому торговий зал слід облаштувати сучасними стелажами, обладнанням і декоративними елементами, які будуть створювати правильний настрій для покупців.

Ремонт магазину слід здійснювати раз на 3-5 років, оснащуючи торгову точку новими меблями і більш зручними способами оформити покупку.

Особливості ремонту та реконструкції ресторану

Сучасний ресторанний ринок в містах України переповнений закладами громадського харчування, які пропонують страви з усього світу. Саме тому вчасно проведена реконструкція ресторану може стати саме тією опцією, яка зможе залучити в заклад нових відвідувачів.

Зараз клієнта важко здивувати. Тому дійсно передові ресторатори насамперед звертають увагу на створення комфортної для відвідувача атмосфери. Саме тому оновлення зовнішнього вигляду ресторану (як інтер’єру, так і екстер’єру) допоможе провести якісний ребрендинг і виділитися на ринку, який переповнений пропозиціями.

 

Ремонт ресторану необхідно проводити вчасно, щоб слідувати новим трендам, а також пропонувати клієнтові комфортні умови для прийому їжі.

Особливості ремонту та реконструкції офісів

Сучасні офіси пропонують своїм співробітникам комфортні умови для роботи. Саме тому реконструкція офісу повинна проводиться з урахуванням сучасних тенденцій. У робочому приміщенні слід створити комфортну атмосферу, щоб кожен працівник міг докласти максимум зусиль і бути ефективним незалежно від зовнішніх умов.

Саме тому власник будівлі повинен самостійно вирішити який ремонт офісу йому необхідний: косметичний або капітальний. А ще кращим варіантом буде звернення до професіоналів своєї справи, які зможуть не тільки привести інтер’єр і робочу обстановку відповідно до сучасних стандартів, а й оновити стан інженерних мереж.

Етапи та особливості проведення ремонтних робіт і реконструкції

Незалежно від виду підприємства список етапів, які необхідні для успішного завершення проєкту, залишається незмінним. Саме тому, приступаючи до реалізації реконструкції ресторану, готелю або будь-якого іншого будівлі, очікуйте побачити такі етапи:

  1. Проєктування. Детальний аналіз усіх необхідних змін, які слід вирішити при реконструкції приміщень.
  2. Передпроєктна стадія. Аналіз технічного стану приміщень, а також складання списку будівельних робіт, необхідних для досягнення бажань замовника.
  3. Розробка дизайн-проєкту. Створення детальної проєктної документації, яка продемонструє кінцевий результат після закінчення всіх будівельних і оздоблювальних робіт.
  4. Узгодження проєкту. Отримання дозволу на перепланування у відповідних інстанціях.
  5. Проведення будівельних робіт.
  6. Проведення пуско-налагоджувальних робіт та здача проєкту в експлуатацію.

Переваги співпраці з Commercial Construction

Компанія Commercial Construction вже багато років займається реконструкціями і ремонтом громадських закладів. За цей час з нашою допомогою було проведено величезну кількість об’єктів комерційної нерухомості, зокрема оновлення зовнішнього вигляду магазинів (Динамо Київ), закладів громадського харчування (McDonalds), офісів та інших будівель, яким було необхідне перепланування і ремонт.

Крім цього, з нашою допомогою дуже просто проводити ремонт і реставрацію ТРЦ (торгового центру, розважального центру), фітнес клубу (спортзалу), банку та інших подібних закладів. За роки роботи наші співробітники стали володарями неабиякого досвіду, за допомогою якого можлива реалізація будь-якого за складністю проєкту.

Якщо вам необхідні послуги з ремонту або реставрації, то сміливо звертайтеся до нас, і тоді реконструкція готелю чи ресторану перестане бути важким зобов’язанням.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію