Наші послуги

Розробка і проєктування інженерних комунікацій

Кваліфіковані фахівці нашої команди для забезпечення життєздатності споруд роблять проєктування інженерних мереж. Київ – місто, де будують безліч сучасних і проводять капітальну реконструкцію старих будівель. Щоб в них комфортно працювали або проживали люди, потрібен комплексний підхід, робота справжніх професіоналів, що володіють необхідними знаннями та досвідом.

 

Чому потрібно звертатися до фахівця?

Щоб об’єкт успішно здали в експлуатацію і не виникало ніяких проблем та претензій від дозвільних органів, проєктування інженерних мереж професіонали роблять, дотримуючись спеціальних нормативів. Працюють над організацією роботи як зовнішніх, так і внутрішніх систем, що виконують різні функції.

Наша команда використовує:

 • сучасні методи проєктування для забезпечення ефективної системи зв’язку та безпеки (сигналізації), кондиціонування та вентиляції, освітлення і водопостачання;
 • новітні технології при моделюванні теплопостачання, подачі газу і електроенергії;
 • проєкт інженерних мереж, безпечний як для людей, так і для навколишнього середовища.

Механіки, електрики, будівельники та інші наші фахівці працюють спільно. А це означає, що після процесу дослідження і аналізу, проведеного однією командою професіоналів, які мають великий досвід, клієнт гарантовано отримає комфортні комунікації.

Навіщо потрібно проєктувати комунікації?

Проєктування інженерних мереж під ключ – це вигідно. Комплекс креслень враховує всі нюанси і нестандартні рішення дизайнерів, допомагає передбачити і уникати негативних наслідків:

 • нераціонального розміщення елементів подачі і відведення води, електропостачання, систем вентиляції;
 • зайвих отворів у стінах, особливо неприємно якщо такі виявляться на видному місці;
 • НЕ функціонального використання приміщень, в результаті поганого освітлення або недостатнього опалення;
 • витрат за додаткові послуги будівельників для виправлення недоліків;
 • витрати грошей на будівельні матеріали для усунення непередбачених ситуацій.

Проєктування інженерних мереж під ключ допомагає вибрати стиль і планування. До початку ремонту або будівництва виявити і усунути технологічно неправильні рішення. Визначити необхідну кількість будматеріалів, прорахувати попередню вартість за виконання всіх видів робіт.

Облаштування комунікацій в житлових, комерційних і адміністративних об’єктах – одна з послуг, яку надає наша компанія. На ціну за установку, крім вартості за проєктування інженерних систем впливає цілий ряд факторів:

 • умови прокладки – при складних географічних та гідрологічних чинниках потрібно більше зусиль;
 • протяжність мережі, зрозуміло, що чим довше, тим дорожче;
 • обсяг робіт, які необхідно виконати для повноцінного функціонування будівлі;
 • попередня ліквідація вже наявних пошкоджень;
 • вартість систем обладнання, що використовуються для установки.

Проєктувальник інженерних систем детально проконсультує, дасть повну інформацію і відповість на будь-які питання, що цікавлять наших замовників.

Переваги співпраці з Commercial Construction

Commercial Construction гарантує якість виконуваних робіт з дотриманням термінів. Для цього у нас є багаторічний накопичувальний досвід, сильна команда професіоналів і сучасні інноваційні технології. Завжди враховуємо інтереси клієнтів, така співпраця забезпечує успіх в реалізацію задуманих планів.

Інженерна мережа починає проєктуватися після:

 • Візиту в наш офіс. Зустріч попередньо призначається на комфортний для відвідувача час. Можливий також виїзд нашого фахівця в місце, зручне для клієнта.
 • Повторної зустрічі з замовником для безпосереднього обговорення технічних тонкощів, різних деталей і нюансів, з’ясування побажань і для створення експертами попередніх начерків.

Після, щоб монтаж інженерних систем пройшов успішно, проводиться ретельне планування з розбивкою на конкретні технологічні етапи і підрахунок загальної вартості.

Наша компанія здійснює ремонтно-будівельні роботи на об’єктах будь-якої складності – в ресторанах, офісах, магазинах, готелях, автосалонах, бізнес-центрах, банках і в інших різнопланових закладах. Забезпечить проєктування / монтаж слабкострумових систем, встановить інтернет, телефонний зв’язок, освітлення і проведе інші комплексні роботи.

Після виконання всіх необхідних робіт, облаштування комунікаційних мереж, монтажу стельових систем, електромонтажних та сантехнічних робіт ваше приміщення буде виконувати всі необхідні функції. Своїм клієнтам також надаємо гарантійне та післягарантійне сервісне / технічне обслуговування інженерних систем.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію