Наші послуги

Адаптація проєктної документації для іноземних партнерів

Багато зарубіжних компаній хочуть реалізувати в нашій країні цікаві будівельні проєкти. Задуми можуть бути якісними і ефективними, але не відповідати державним будівельним нормам і правилам безпеки на будівництві в Україні.

Реалізувати ідею допоможе адаптація іноземних креслень згідно діючих у нас нормативних державних документів. Наша компанія володіє всіма необхідними знаннями та багаторічним досвідом, щоб допомогти іноземним партнерам адаптувати проєкти будь-якої складності.

Чому необхідно адаптувати креслення?

Реалізація іноземних проєктів, при яких українські стандарти і правила безпеки не дотримуються, можуть викликати негативні наслідки. Адаптація проєкту вимагає скрупульозного дослідження та цілого ряду конструктивних рішень, необхідно:

  • досліджувати характер рельєфу місцевості, який багато в чому визначає розмір майбутніх витрат на будівництво – врахувати рельєф ділянки, розташовані поруч будівлі, автомобільні дороги та інше;
  • звернути увагу на наші кліматичні умови;
  • визначити глибину проходження ґрунтових вод і тип грунту;
  • вибрати найбільш раціональні схеми зовнішніх інженерних мереж, подбати про підбір гідроізоляційних матеріалів, що зберігають приміщення.

Кожен проєкт прив’язаний до конкретної місцевості, адаптація проєктних рішень дозволить грамотно розташувати будівлю і зробити його справжнім витвором архітектури.

Переваги співпраці з Commercial Construction

Фахівці Commercial Construction мають фундаментальні знання і позитивний досвід в цьому напрямку, комплексно підходять до будівельного процесу, збору вихідних даних, проєктування детальної робочої документації та інженерних систем, креслень і ескізів.

Адаптація іноземних проєктів давно входить до переліку послуг, які надає наша команда, ми можемо перевести текст проєкту і докладні пояснення до креслень, гарантуємо:

  • всі креслення на етапі дослідження пройдуть об’єктивну оцінку і детальний аналіз;
  • технічна документація переробляється і перевіряється нашими фахівцями на відповідність всім спеціальним будівельним державним нормативам і стандартам, включаючи електрику, сантехніку, тепло- і газопостачання, пожежну безпеку та інші комунікації;
  • адаптація проєктних рішень іноземних компаній неодноразово перевіряється перед тим, як остаточно буде представлена ​​замовнику.

Завжди враховуємо інтереси клієнта, при необхідності додатково консультуємося, якщо потрібно, розробляємо для проєкту додаткові розділи. Роботу виконують відповідальні, професійні та висококваліфіковані, досвідчені фахівці. Після детального узгодження проєктних рішень, все готово до практичної реалізації.

За час діяльності нашої компанії, для наших іноземних партнерів, перероблено безліч будівельної документації. Зустріч попередньо призначається на комфортний для відвідувача час. Можливий також виїзд нашого фахівця в місце, зручне для вас. Заплануйте зустріч з нами, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти втілити ваш проєкт в життя.

Адаптація зарубіжних проєктів будь-якої складності, як промислових, так і громадських (ресторанів, офісів, магазинів, готелів, автосалонів, бізнес-центрів, банків та інших різнопланових закладів) – одна з численних послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію