1. Створення дизайну інтер'єру та архітектура

Всі власники ресторанів знають, що для того, щоб зібрати достатню кількість клієнтів, отримати прибуток і одночасно зробити приємність своїм гостям, вкрай важливо створити максимально комфортну атмосферу в закладі. Звичайно хороша кухня і прекрасне обслуговування є визначальними для ведення улюбленої справи, але приємний дизайн інтер'єру ресторану, кафе або офісу не менш важливий і часто є вирішальним.

Детальніше
2. Гарантійний та післягарантійний сервіс

Facility management (service) - який з'явився в Америці ще в 80-х роках, проте у нас він стає популярним тільки в останні роки. Фактично подібна послуга передбачає від компанії-виконавця ряд дій, спрямованих на те, щоб підтримувати будівлю в оптимальному технічному стані, а також формувати комфортну атмосферу для працівників і відвідувачів підприємства.

Детальніше
3. Виробництво та монтаж меблів і торгового обладнання

Меблі для магазину, ресторану і офісу або будь-якого іншого підприємства повинна відповідати ряду завдань в залежності від специфіки діяльності компанії. Оптимальним рішенням для облаштування компанії необхідними предметами інтер'єру є звернення в спеціалізовану компанію, яка зможе задовольнити всі ваші потреби в даному аспекті.

Детальніше
4. Виготовлення та монтаж конструкцій для реклами

Виготовлення та монтаж конструкцій для реклами є одним з двигунів маркетингового ринку. Адже незважаючи на те, що частка інтернет-реклами істотно збільшилася, ринок зовнішньої реклами не тільки не зменшився, але також продемонстрував зростання. Все тому, що зараз у багатьох сферах людської діяльності присутній високий рівень конкуренції, який змушує підприємців діяти більш агресивно. Саме тому виготовлення і монтаж рекламних бордів все ще користується величезною популярністю як серед сторонніх компанія, так і серед спеціалізованих підприємств, які пропонують місця для розміщення зовнішньої реклами.

Детальніше
5. Виготовлення скляних та алюмінієвих конструкцій, вітрин магазинів

Скляні та алюмінієві конструкції широко використовуються як для організації інтер'єру, так і екстер'єру. Особливою популярністю вони користуються серед тих підприємств, які приділяють велику увагу зонуванню і створенню гарної атмосфери в залі для обслуговування клієнтів - це ресторани, готелі, офіси, магазини та інші подібні компанії.

Детальніше
6. Розробка і проєктування інженерних комунікацій

Кваліфіковані фахівці нашої команди для забезпечення життєздатності споруд роблять проектування інженерних мереж. Київ - місто, де будують безліч сучасних і проводять капітальну реконструкцію старих будівель. Щоб в них комфортно працювали або проживали люди, потрібен комплексний підхід, робота справжніх професіоналів, що володіють необхідними знаннями та досвідом.

Детальніше
7. Ремонт та реконструкція закладів Retail, Horeca

Сучасні підприємства, які розраховані на залучення клієнтів в будівлю компанії (ресторани, готелі, магазини), повинні вміти адаптуватися до швидкоплинні ситуації на ринку. Саме тому реконструкція і ремонт банку або будь-якого іншого підприємства допоможе відновити репутацію компанії і залучити для неї нових клієнтів.

Детальніше
8. Адаптація проєктної документації для іноземних партнерів

Багато зарубіжних компаній хочуть реалізувати в нашій країні цікаві будівельні проекти. Задуми можуть бути якісними і ефективними, але не відповідати нашим будівельним нормам і правилам безпеки.

Детальніше
9. Розробка робочої документації (РД)

Розробка робочої документації важлива для визначення бюджету, використовується для прийняття багатьох рішень і впливає на успішне завершення об'єкта. Наш архітектор, разом з інженерами та іншими фахівцями підготує детальну документацію, перш ніж почнеться реконструкція або будівництво вашої будівлі. Для цього, у команди наших професіоналів, є багаторічний накопичувальний досвід і необхідні знання.

Детальніше
10. Монтаж інженерних мереж

Монтаж інженерних систем є важливим етапом в проектуванні та зведенні будь-якої будівлі: житлового або робочого. З їхньою допомогою всередині будівлі забезпечуються комфортні умови для проживання і роботи. Саме тому інженерні мережі відіграють величезне значення не тільки в приватних будинках, але і в громадських закладах: офісах, ресторанів, готелів, торгово-розважальних центрів і т.д.

Детальніше
Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультаціюINSTA LIFE